Hakkımızda

Hikayemiz

Dinamizm ile tecrübenin birleşimi

Niron Grup markası olan Niron Yatak sektörde genç ve dinamik kadrosuyla, yüksek kalitede uyku ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı ilke edinmiş bir markadır.
Türkiye’de internet üzerinden yatak satışının öncüsü Eren Çağlar Niron tarafından kurulan Niron Grup online satışlarını kısa zamanda yüksek adetlere ulaştırmış ,ardından Niron Yatak markası ile üretime geçerek fiziki satış ağını da kurmaya başlamıştır.
Otel, yurt, hastane, kurum misafirhaneleri ve bir çok mağazayı portföyüne katmayı kısa zamanda başaran Niron Yatak, Türkiye genelinde fiziki ve sanal bayilikler vermektedir.

Sosyal Sorumluluk

Bünyemizde onlarca can dostumuza bakıyor ve sürekli olarak yeni sosyal projelere katılım göstermek için çaba gösteriyoruz.

Mutlak Müşteri Memnunieti

Öncelikli amacımız tüketiciyi her aşamada memnun etkmektir. Tüketiciyi satış öncesi bilinçlendirmek, tüm soru işaretlerini gidermek, sipariş sürecinde meydana gelebilecek tüm sorunları gidermek ve satış sonrası memnuniyetin sağlandığından emin olmak için bir dizi yöntem uygulamaktayız.

Kurumsal Kültür

Şirketlerimiz bünyesinde çalışanlarımızın refahı ve iş güvenliği önceliğimiz olup kendilerine gereken tüm imkanları sunarız. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle kurum içi bağları güçlendirmek için sürekli çalışmaktayız.

Grup markalarımız